Uygun Umre Fiyatları

05 Aralık, 17:12

  İslamiyet'in 5 farklı şartından biri olan Hac ziyareti her yıl belirli bir sisteme bağlı olarak kura ile yapıldığı için herkes tarafından bütçeye sahip olunsa da gerçekleştirilemeyen bir ibadettir. Bu noktada Hac ibadetini gerçekleştiremeyen fakat kutsal toprakları ziyaret etmek isteyen Müslümanlar için en uygun ziyaret ise umre ziyareti olacaktır. Bu ibadet, yılın her zamanında istenilen bir şekilde yapılabilen ve firmamız tarafından uygun umre fiyatları ile sunulan bir hizmet sayesinde gerçekleştirilmektedir. Yıl içerisinde farklı dönemler belirleyen umre adayları Ramazan ayı, kandil dönemleri, yaz veya kış mevsimi içerisinde umre turlarına katılabilirler.

Farklı Sürelerde Uygun Umre Fiyatları

   Firmamız tarafından sunulan umre ziyaretleri, kutsal topraklarda; Mekke ve Medine kentlerini kapsarken ibadet suresi olarak farklı süreler belirlenmiştir. Turlarımız bünyesinde 8, 10, 14 veya 20 gün gibi farklı süreçler ile gerçekleştirilen programlar sırasında tüm umre adayları, uygun umre fiyatları ile birlikte hizmet alabilmektedir. Adaylarımız, bütçelerine uygun bir şekilde lüks konaklama tesislerinde, orta sınıf konaklama tesislerinde veya butik konaklama tesislerinde konaklama sağlayabilir ve ulaşım yolu olarak havayollarını kullanabilir.

Mübarek Aylarda Uygun Umre Fiyatları

  Özellikle daha önceden Hac ibadetini yerine getirmiş fakat kutsal toprakları tekrar ziyaret etmek isteyen hacılar için umre turları çok kutsal bir noktada bulunur. Umre turu gerçekleştirerek kutsal toprakları tekrar ziyaret etmek ve özellikle Recep, Şaban, Ramazan ayları içerisinde üç ayları bu topraklarda geçirmek isteyen hacılar; uygun umre fiyatları sayesinde bu kutsal ayları Mekke ve Medine'de geçirebilirler. Gerek konaklama noktasında gerek ulaşım noktasında ve sunulan diğer hizmetler noktasında firmamız çok uygun bir bütçe planlaması oluşturarak tüm hacı adayları ve hacılar için avantajlı bir hizmet sunmaktadır.