Ümreye Gitmek Ne Kadar

06 Aralık, 08:12

Umre ibadeti, hac ibadeti gibi belirli bir dönem içerisinde yapılması mecbur olmayan ve yılın istenilen zamanında gerçekleştirilebilen bir ibadettir. Bu nedenle insanlar yılın istedikleri zamanlarında gerçekleştirilen umre turları sayesinde bu ibadet için kutsal topraklara gidebilirler. Genellikle yaz aylarının çok yüksek sıcaklıklarda yaşandığı Arabistan topraklarında umre ziyaretleri için en uygun dönemler, ülkemize göre ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu nedenle de bahar aylarında ümreye gitmek ne kadar sorusu firmamıza en çok sorulan sorulardandır. Firmamız, bahar ayları için özel olarak ulaşım, konaklama ve süre özellikleri ile umre turları düzenlenmektedir.

Ramazan Ayında Ümreye Gitmek Ne Kadar?

  Umre ziyaretinin gerçekleştirmesi için tercih edilebilecek en güzel dönemlerden birisi de Ramazan ayında umre ziyaretinin yapılmasıdır. Ramazan ayı, tamamen ibadet ile geçirilmesi gereken ve oruç mukabele ve teravih gibi ibadetler ile birlikte umre ziyaretinin de yapılması ile daha makbul olacak bir aydır. Bu kapsamda Ramazan ayında ümreye gitmek ne kadar sorusunun cevabı için 8, 10, 14, 20, 33 ve 38 günlük tur programlarına göre belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Bu programlarda konaklama ihtiyacının karşılanması için de üç, dört veya beş yıldızlı otellerde hizmet alınabileceği gibi butik tur talepleri de yapılabilir.

Özel Paketlerle Ümreye Gitmek Ne Kadar?

 Firmamız, yıl içerisinde bahar ve yaz ayları, Ramazan ayı, Şevval ayı, sömestr tatilleri ve kandil günleri için özel olarak umre turları düzenlenmektedir. Bu umre turları gibi yılın belirlenen zamanında istenilen şekilde bir umre programı oluşturabilmeniz için ayrıca hizmet sunulmaktadır. Bu hizmete bağlı olarak özel tur programlarında ümreye gitmek ne kadar sorusu sorulduğunda seçilecek ulaşım, konaklama bilgisi, gün sayısı ve diğer hizmet standartları belirlenerek fiyat ortaya koyulabilir.