Umre Tur Fiyatları

05 Aralık, 13:12

 

  Mekke ve Medine'yi kapsamakta olan umre ziyaretleri için son derece tecrübeli ve deneyimli olan bir teknik kadro ile hizmet vermekteyiz. Umre hizmetinde yılların tecrübesini müşterilerimizin konforlu bir şekilde umre ziyareti yapması noktasında devreye sokmaktayız. Böylece yolculuğun başlamasından dönüşe kadar belirlenecek olan zaman diliminde firmamızın sunmuş olduğu güvenilir umre paketleri ile hem keyifli hem de manevi bakımdan doyurucu olan umre ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Bütün müşterilerimizin zamanına uyuyabilecek onlarca farklı umre paketimiz bulunmaktadır. Arıza umre tur fiyatları her zaman en ekonomik seviyelerde firmamız tarafından belirlenmektedir.

Dönemsel Umre Tur Fiyatları

   Umre yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmektir. Ne kadar kalabalık grupla umre yapmak isteseniz de firmamızın sizin için alternatif çözümleri bulunacaktır. Dönemsel olarak umre paketleri belirlediğimiz için herkesin uygun olan zamanında umre yapmasına destek sunmaktayız. Yaz umreleri, bahar umreleri en popüler olan umre paketlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca önemli olan dini aylara özel olarak belirlediğimiz umre paketleri içinde mutlaka erkenden rezervasyon yaptırmalısınız. Eğitim kurumları çalışanları ve öğrencileri kapsamakta olan sömestr umre paketleri de yine kurumumuzun bünyesinde yer almaktadır. Bu şekilde alternatif umre paketleri belirleyerek ekonomik umre tur fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Umre Tur Fiyatları ve Tur Kalitesi

   Sunmuş olduğumuz bütün umre tur paketlerinde gidiş dönüş seyahatiniz, ekonomik uçak biletleri, kaliteli konaklama alanları, havaalanı Mekke Medine arasındaki farklı lokasyonlara sizi taşıyacak olan transfer hizmetleri standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca umrede sırasında eşlik edecek olan Diyanet sertifikalı rehberlerle beraber doyurucu bir umre ziyareti gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik son derece uygun umre tur fiyatları ile her bütçeye hitap edilmektedir.