Umre Tur Evrakları

 

Umre Vizesi İçin Gerekli Belgeler,

  1)- En az 1 yıl geçerlilik süresi olan yeni çipli pasaport. 2)- 1 adet fotoğraf. 3) Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi. 4)- Evli olup eşi ile beraber seyahat edecek 45 yaş altı bayan misafirlerimiz için “Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği”. 5)- 45 yaş altında olup eşi yanında olamayacak bayanlar ancak 1.derece erkek akrabalarıyla umreye gidebilirler. 45 yaş altı bayanlar için gerekli evraklar; a) Evli ise eşinden, bekâr olanlarında babasından, babası ölmüş ise büyük erkek kardeşinden umreye gidebileceğine dair noterden alacakları muvafakatname, b) Yalnız giden bayana mahrem olacak kişi'nin vereceği noter tasdikli taahhütname, c) Akraba olduklarını gösterir “Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği”  6)- Yalnız gidecek 18 yaş altı erkek çocuklara da mahrem gerekmektedir.

Muvafakatname örneği:

- Ben Recep Kaya eşim Eda Kaya’nın Umre için ile Suudi Arabistan’a (amcası) - (Dayısı) - (Erkek kardeşi) - (Yiğeni) - (Dedesi) v.b Adem Sancak ile gidip gelmesine muvafakat ediyorum.

Taahhütname örneği:

- Ben Recep Kaya annem (Halam - Teyzem - Yeğenim - Kayınvalidem - Gelinim - Torunum vb.) Eda Kaya’yı beraberimde Umre Umre Tur için Suudi Arabistan’a götürüp getireceğimi ve her türlü masraflarını karşılayacağımı beyan ve taahhüt ederim. • Gidiş tarihine 21 gün kala bütün belgelerin eksiksiz tarafımızda bulunması gerekmektedir. • İstanbul dışından, Umre Turlarımıza katlacak, Misafirlerimiz Acenta adresimize kargo ile ulaştırmaları gerekmektedir.

Ramazan 10 Gün Umre Tur Ödemelerine; Liste Fiyatı üzerinden, Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit - Kuveyt türk Katılım Bankası Kredi Kartına 5 Taksit - Garanti Bankası Kredi Kartına 5 Taksit - Deniz Banka Kredi Kartına 5 Taksit - Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Kartına 5 Taksit - ING Bank Kredi Kartına 5 Taksit. Vade Farksız Ödeme imkanı