UMRE TUR EVRAKLARI

Umre Vizesi İçin Gerekli Belgeler,

1)- En az 1 yıl geçerlilik süresi olan yeni çipli pasaport. 2)- Evli olup eşi ile beraber seyahat edecek 45 yaş altı bayan misafirlerimiz için “Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği”. 3)- 45 yaş altında olup eşi yanında olamayacak bayanlar ancak 1.derece erkek akrabalarıyla umreye gidebilirler. 45 yaş altı bayanlar için gerekli evraklar; a) Evli ise eşinden, bekâr olanlarında babasından, babası ölmüş ise büyük erkek kardeşinden umreye gidebileceğine dair noterden alacakları muvafakatname, b) Yalnız giden bayana mahrem olacak kişi'nin vereceği noter tasdikli taahhütname, c) Akraba olduklarını gösterir “Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği”  4)- Yalnız gidecek 18 yaş altı erkek çocuklara da mahrem gerekmektedir.

Muvafakatname örneği, Ben Recep Kaya eşim Eda Kaya’nın Umre için ile Suudi Arabistan’a (amcası) - (Dayısı) - (Erkek kardeşi) - (Yiğeni) - (Dedesi) v.b Adem Sancak ile gidip gelmesine muvafakat ediyorum.

Taahhütname örneği: Ben Recep Kaya annem (Halam - Teyzem - Yeğenim - Kayınvalidem - Gelinim - Torunum vb.) Eda Kaya’yı beraberimde Umre Umre Tur için Suudi Arabistan’a götürüp getireceğimi ve her türlü masraflarını karşılayacağımı beyan ve taahhüt ederim. • Gidiş tarihine 21 gün kala bütün belgelerin eksiksiz tarafımızda bulunması gerekmektedir. • İstanbul dışından, Umre Turlarımıza katlacak, Misafirlerimiz Acenta adresimize kargo ile ulaştırmaları gerekmektedir. 
UMRE VE HAC TUR ÖDEMELERİNE; VADE FARKSIZ 3 TAKSİT ÖDEME İMKANI

  Misafirlerimize müşteri memnuniyetli; İstanbul Umre, Ankara Umre, Bursa Umre, İzmir Umre, Antalya Umre, Eskişehir Umre, Sakarya Umre, Samsun Umre, Trabzon Umre, Gaziantep Umre, Butik Umre, Bahar Umre, Yaz Umre, Sömestre Umre, Mevlid kandili Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Kadir gecesi Umre Lüks Turları düzenlemekteyiz. Umre, Umre Turları, Lüks Umre, Umre Fiyatları