Ramazan Ümresi Kaç Para?

06 Aralık, 09:12

Ramazan ayında yapılan umreden hac sevabı alınacağı inancı umre ziyaretlerini bu mübarek ayda gerçekleştirmek isteyenlerin sayısını artırmaktadır. Bununla birlikte Ramazan ayının her zaman tatil dönemlerine denk gelmemesi ya da işinden veya okulundan kısıtlı süre izin alabilecek olmasına rağmen Ramazan umresinin sevabından mahrum kalmayan kişilerin varlığı ramazan ümresi kaç para ve kaç gün sürüyor sorularını merak konusu yapmaktadır. Ramazan için en kısa umre turlarımız 3-4-5 günlük özel butik turlardır. Bunun dışında 8, 10 ve 14 günlük umre programlarımız da mevcuttur.

Uzun Ramazan Ümresi Kaç Para?

Ramazan ümresi kaç para sorusu butik turlar ve kısa zamanlı umre ziyaretlerinin yanı sıra daha uzun süre kutsal topraklarda vakit geçirmek isteyenler tarafından da sorulmaktadır. Ramazan umresinde uzun süreli olarak 20, 33 ve 38 günlük turlarımız mevcuttur. Gerek kısa gerekse uzun turlar için tek bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Hangi turu seçtiğiniz fiyat için temel ölçüt olmakla birlikte, tur içinde kalacağınız otelle ilişkili olarak fiyat farklılıkları söz konusudur. Otel alternatifleri arasında 3, 4 ya da 5 yıldızlı olanlar, yakın, yürüme mesafesinde ya da servisli olanlar gibi alternatifler bulunmaktadır. Ayrıca otel odasında tek kişi konaklamak isteyenler ile birden fazla kişi ile aynı anda konaklamayı kabul edenler için de fiyat farklılığı söz konusudur. Güncel fiyatlar için web sitemizi inceleyebilir ya da canlı destek alabilirsiniz.

Ramazan Ümresi Kaç Para ve Nasıl Yapılır?

Ramazan ümresi kaç para sorusu kadar umrenin nasıl yapılacağı sorusunun cevaplanması da önemlidir. Mikat sınırlarında ihrama girilip niyet edilerek umreye başlanır. Tavaf ve sa’yin ardından tıraş olunarak ihramdan çıkılır ve umre tamamlanmış olur.