Ramazan Umre Turları

05 Aralık, 17:12

  Ramazan ayında en güzel şekilde ibadetlerini yapıp bu ayın nimetlerinden en iyi biçimde yararlanmak isteyen siz müşterilerimiz için firma olarak Ramazan ayına özel umre turlarımızı düzenliyoruz. Hac vazifesinden farklı olarak düzenlenen bu ramazan umre turları sırasında sizlerin kutsal topraklarda merak ettiğiniz, görmek istediğiniz yerlerin yanı sıra mutlaka buralara gidilince görülmesi gereken yerleri de görmenizi sağlıyoruz. Tamamen kendi kontrolümüzde yürüttüğümüz çalışmalarla sizlerin ekstra işlemler yapmasına gerek kalmadan tüm süreci size hazır hale getiriyoruz.

Ramazan Umre Turları Kaç Gün Sürer?

  Firma olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin kutsal toprakları gezerken kaç gün oralarda kalmak istediklerine ve bunun için ayırdıkları seyahat bütçelerine bağlı olarak farklı seçenekler sunabiliyoruz. Müşterilerimiz için ramazan umre turları 30 günü aşan süreler, tam bir aylık süreler, 14, 15, 20 günlük sürelerle sizlere gelmektedir. Bu süreler arasında kendiniz için en uygun olan zaman aralığını belirleyerek buna uygun şekilde firmamız aracılığıyla tüm yolculuklarınızın, kutsal topraklardaki gezilerinizin ve konaklama ihtiyaçlarınızın karşılanmasını da sağlayabilirsiniz.

Ramazan Umre Turları Fiyatları Ne Kadar?

  Hac görevinden farklı olarak tamamen kişilerin kutsal toprakları gezip görmesi, orada bulunan atmosferin içinde yer alabilmesi amacıyla gerçekleştirilen umre turlarında firma olarak her bütçeye uygun farklı teklifleri sunabiliyoruz. Bunu yaparken ramazan umre turları fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Bu fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasındaki en temel sebep umrede kalınacak sürelerin uzunluğuna bağlı olmaktadır. Müşterilerimize kendi bütçeleri doğrultusunda en iyi konaklama seçenekleri ile kalabilecekleri süreleri de belirtiyoruz. Bunun yanı sıra konaklama alternatiflerinin ne şekilde seçilmiş olduğu da umre turlarının fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli unsurlardandır. Firma olarak yine bu aşamada da konaklama olanakları açısından son derece iyi pek çok alternatifi önünüze getiriyoruz.