İzmir Umre

05 Aralık, 16:12

İZMİR UMRE TURLARI

 

 

Tel: 0850 420 00 99 (9:00-19:30) - 0531 221 91 91 - WhatsApp - Bip (7/24)

İzmir Online Umre Tur Kayıtları

10gun 14gun 20gun 33gunKudüs Turları

 

İzmir Umre Turu

İzmir Umre     Ülkemizden yapılacak olan İzmir umre ziyaretleri için sunulmakta olan fiyat seçenekleri, düzenlenmekte olan organizasyon paketlerinin içeriklerine göre farklılık göstermektedir. Alanında deneyimli kişiler tarafından sağlamış olduğumuz organizasyonlar sayesinde, umre ziyaretini gerçekleştirecek olan kişilere gerekli anlatımları da yapmaktayız. Müslümanların ibadet amacı ile gerçekleştirmiş olduğu umre ziyaretleri öncesi bilinmesi gereken bazı önemli kurallar bulunmaktadır. Söz konusu olan kuralların başında ise, kişilerin umreye gitmeden önce helallik alması gerekmekte ve alınan helalliklerin ardından umreyi ziyaret etmeleri gerekmektedir. Ziyareti gerçekleştirecek olan kişilerin eğer borçları var ise, borçlarını ilgili kişi ve yerlere ödemeleri, aynı zamanda da başkaları tarafından alınmış olan emanetler varsa bu emanetleri de ait olan kişilere teslim etmeleri gerekmektedir. Özel fiyatlar ile sunmuş olduğumuz umre yolculuklarında, bahsedilmekte olan bu bilgi ve içeriklerinde kişilere aktarılması sağlanmaktadır. Ayrıca İzmir ve pek çok bölge için sunmuş olduğumuz umre işlemlerinde, ödenecek olan ücretlerin taksit avantajı ile gerçekleştirilmesini de sağlamaktayız.

İzmir Umre Ziyaretleri İçin Sunulmakta Olan Fiyat Seçenekleri

  Özel paket seçenekleri ile sunmuş olduğumuz İzmir umre hizmetlerimizde, yer alan fiyat seçenekleri paketlerin içeriklerine göre farklılık göstermektedir. Deneyimli personellerimiz tarafından umre ziyaretini gerçekleştirecek olan kişiler için anlatımlar yapılmakta ve bu sayede, bilgi sahibi olunmayan konular için fikir edinilmesi mümkün hale getirilmektedir. Ülkemizden yapılacak olan umre ziyaretlerinde, diyanet işleri tarafınca belirlenmiş olan bazı önemli kurallar bulunmaktadır. Ayrıca ziyaret için yurtdışına çıkılması gerektiğinden, vize alınması da gerekmektedir. Vize işlemleri için bazı belge ve dokümanların da ilgili yerlere ulaştırılması gerekmektedir. Özel seçenekler ile gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler sayesinde, bahsedilmekte olan belge ve evrakların temin edilmesi de mümkün hale gelmektedir.

İzmir Umre Turlarında Yer Alan Çeşit Ve Özellikler

 İstenilen zamanlar için yapılabilen umre ziyaretlerinde, çeşitli fiyat seçenekleri yer almakta ve gerçekleştirmiş olduğumuz İzmir Umre organizasyonlarımızda müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunmaktayız. Müslümanların Kâbe’yi ziyaret etmek için yapmış oldukları umre ziyaretleri, hac ibadetlerine benzer şekilde gerçekleştirilmektedir. Ancak hac ibadeti, yalnızca kurban bayramında yapılmakta, bu durum umre ziyaretinde ise bu zamanın dışında istenilen günlerde yapılabilmektedir. Sağlamış olduğumuz hizmetlerde site adresi üzerinden canlı sohbet seçeneğinde, anlatımlar yapılmakta ve gerekli olan bilgilerin edinilmesi sağlanmaktadır. Hizmetlerimizde yer alan tur çeşitlerinden bazıları ise şu şekilde yer almaktadır;