İstanbul Umre

05 Aralık, 16:12

  Umre yolculuğunuzda en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. 24 yıldır İstanbul umre turlarımızı siz değerli misafirlerimize aynı kalite ile sunmaktayız. Tur boyunca memnuniyetinizin en yüksek seviyede olması için uğraşıyor ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere modern hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu kutsal yolculuğunuzda bizler her konuda destekçiniz ve yardımcınız oluyoruz. Hizmet sektöründe yaşanan zorlukların farkında olan ve bu zorlukları en ideal çözümler ile gideren, hızlı düşünebilen uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm organizasyonlar güvenilirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini inanıyor ve bu nokta tecrübeli çalışanlarımız, ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmek ve sizlere unutulmaz bir seyahat tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadırlar. Dünya ve Türkiye üzerinde güçlü otel bağlantıları ile geniş bir hizmet ağına sahibiz. Dev kadromuz ile her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyat seçenekleri ile misafirlerimize sunmak hedefimizdir. Amacımız, Hac ve Umre ibadetlerini yerine getirmek isteyen tüm misafirlerimize en kaliteli hizmeti veren firma olmaktır.

Sürekli Gelişen Hizmet Kalitesi İle İstanbul Umre Turları

İstanbul Umre Bizler için önemli olan, İstanbul umre turlarına katılan misafirlerimizin en konforlu şekilde en uygun fiyatlar dahilinde yolculuklarını yapması ve ibadetlerini tamam layabilmesidir. Bu sayede Türkiye’nin en büyük Umre ve Hac turu düzenleyen firmaları arasında yer almaktayız. Sizlere ve sevdiklerinize yönelik umre turlarımız ile konaklama ve seyahat ihtiyaçlarınızın en üst memnuniyetlik seviyesinde gerçekleşmesini sağlamak adına bütün enerjimizi ve olanaklarımızı harcıyoruz. Bütçenize ve planlamanıza göre özel olarak ayarlanmış birbirinden farklı umre paketlerimiz bulunmaktadır. Böylece akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla aynı zamanda olmanız ibadet yapabilmeniz için sizlere en uygun paketleri sunuyoruz.

İstanbul Umre Paketleri

   Sizler umre görevinizi sükunet ve huzur içerisinde yerine getirirken, uzman ekibimiz yolculuk boyunca sizlere rehberlik ve gerekli yardım hizmetleri sunmaktadır. Birden fazla paketlerimiz arasında, bütçenize ve uygun olduğunuz günlere göre dilediğiniz umre paketlerinden seçim yapabilir, profesyonel hizmet kalitesinin keyfini sürebilirsiniz. İstanbul Umre paketlerimiz;  Bahar, Lüks Butik, Ramazan Umre, Yaz ve Lüks Haz turları hizmetlerimizi inceleyebilir, sormak istediğiniz soruları iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Yine aynı şekilde hac paketlerimizi inceleyebilir, her hangi bir sorun ile karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Profesyonel bir tur firması olarak, bir sonraki umre ve hac yolculuğunuza rezervasyon yaparken sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.