Hac ve Umre Fiyatları

05 Aralık, 16:12

  İslam dininin 5 şartından biri olan hac ziyaretinin gerçekleştirilmesi birçok Müslümanın hayal ettiği kutsal topraklara yolculuk ile başlamaktadır. Türkiye'de 81 vilayet üzerinden hac ve umre ziyareti gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından nitelikli bir hizmet alma noktasında öncelikli olarak firmamıza başvurulmaktadır. Firmamız, Türkiye'nin tüm vilayetlerinden özel bir şekilde düzenlediği uçak seyahatleri ve özel konaklama rezervasyonları ile birlikte en uygun hac ve umre fiyatları konusunda hizmet vermektedir. Bu nedenle Türkiye genelinde hac ve umre ziyaretleri için firmamız sıklıkla tercih edilmektedir.

Her Bütçeye Uygun Hac ve Umre Fiyatları

   Firmamız tarafından sunulan hac ve umre organizasyonları için herkesin bütçesine uygun bir şekilde farklı konaklama tesislerinde ve farklı ulaşım yöntemleri ile hizmet verilmektedir. Bu kapsamda her bütçeye uygun şekilde hac ve umre fiyatları ile hizmet almanız mümkün olurken aynı zamanda ister lüks ister orta sınıf ister butik bir şekilde konaklama sağlayarak hac ve umre ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İbadetleriniz sırasında sahip olmak istediğiniz imkanları özel bir şekilde belirleyerek firmamızdan talep edebilir veya firmamızın paket halinde sunmuş olduğu özel tur programlarını tercih ederek Ramazan ayında veya diğer özel aylarda hac ibadeti veya umre ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Hac ve Umre Fiyatları

  Firmamız genel kapsamda Türkiye üzerinden hac ve umre ziyaretleri gerçekleştirmek isteyen adaylar için çok uygun fiyatlar talep etmektedir. Farklı paket tur programlarına bağlı bir şekilde en uygun ve ucuz noktada bulunan hac ve umre fiyatları ile vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında her yıl binlerce hacı adayı kutsal toprakları firmamız vasıtasıyla ziyaret etmektedir. Bu sayede dini ibadetlerini yerine getirerek İslamiyet’i tam bir bağlılık ile yaşamaktadırlar.