Hac Umre Kayıtları

05 Aralık, 17:12

  Bütün Müslümanlar için hac yapılması farz olan ibadetler arasında yer almaktadır. Haccın yapılabilmesi için gerekli olan şartlar oluştuğunda mutlaka hac görevi ifa edilmelidir. Ülkemizde kontenjan sınırı bulunduğundan dolayı dileyen herkes hacca istediği zaman gidememektedir. Bundan dolayı hac umre kayıtları yaptırmak isteyen pek çok kişi kurumumuza müracaat ederek; hac ve umre ziyaretlerinde sunmuş olduğumuz kaliteli uygulamalardan istifade etmek istemektedir. Böylece yılın 12 ayı yapılabilmekte olan umre ziyaretlerinde ve hac ziyaretlerinde kurumumuzun kalitesi kendisini hissettirmektedir.

Hac Umre Kayıtları ve Sunulan Hizmetler

  Firmamız tarafından bütün ziyaretlerde gidiş dönüş ekonomik bilet imkânı bulunmaktadır. Ayrıca havaalanından indikten sonra, Mekke, Medine ve şehir içerisindeki erişimleriniz için transfer hizmetimiz de yer almaktadır. Bununla yetinmeyen kurumumuz oldukça deneyimli olan rehberlerle sizlerin kutsal topraklarda bilinçli bir şekilde umre ve hac ziyaretini yapmanızı sağlamaktadır. Tüm uygulamalarda konaklama için en kaliteli otellerin güzel odaları tercih edilmektedir. Yenilecek olan yemeklerden ziyaret edilecek olan yerlere kadar bütün geniş seçenekler firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm uygulamalardan faydalanmak için hac umre kayıtları başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

En Ekonomik Hac Umre Kayıtları

  Eğer siz de kutsal toprakları ziyaret etmek ve manevi iklimin güzel havasını teneffüs etmek istiyorsanız hac umre kayıtları fırsatlarımızdan istifade etmelisiniz. Umreler için çok farklı paketler belirlemiş olan kurumumuz, dönemsel olarak size umre alternatifleri sunabilmektedir. Yaz için farklı paketler bulunurken, bahar umreleri için yine farklı alternatifler yer almaktadır. Ayrıca eğitim gören öğrenciler ve görev yapan öğretmenler için sömestr umre gibi ayrıcalıklardan firmamız tarafından bütün müşterilerimize tanımlanabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir kadroyla sunmuş olduğumuz hac ve umre ziyaretlerinin tamamı müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleşmektedir.