Umre Turları 7 Günlük

06 Aralık, 09:12

  Umre ibadeti, hac ibadeti gibi farz olmasa da benzer şekilde gerçekleştirilen ve bir o kadar büyük bir sevap sağlayan ibadetlerden biridir. Özellikle kutsal toprakları görmek, ibadetlerini belirli bir süreliğine orada gerçekleştirmek isteyen birçok insan, umre ibadetine katılarak, bu maneviyatı sağlayabilmektedir. Umre turları, birçok farklı zamanda gerçekleştirilebilen ve kutsal topraklardaki hava şartlarına göre çok daha rahat olan bir seçenek olduğu için özellikle Türkiye'de birçok kişi bahar aylarında umre turları 7 günlük gibi programlara katılmayı tercih edilir.

Umre Turları 7 Günlük İçin Fiyat Seçenekleri

  Katıldığınız umre turu için ulaşımlar, Türkiye üzerinden hava yolları ile sağlansa da katıldığınız tur içerisindeki konaklama özellikleri, tura dahil hizmetler ve bilgilendirmeler farklı konumda bulunabilir. Bazı müşterilerimiz iki kişilik bazıları ise tek kişilik odalarda konaklama isterken, bazı misafirlerimiz butik otellerde bazıları ise 5 yıldızlı otellerde konaklamayı tercih edebilir. Tüm bu koşullar, umre turları 7 günlük seçenekleri için farklı fiyat tarifelerinin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu nedenle katılacağınız umre turu konusunda net bir fiyat bilgisi elde edebilmek için web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Bayram İçin Umre Turları 7 Günlük

  Özellikle içinde bulunduğumuz üç aylar döneminde ve Ramazan Ayı son dönemi ya da bayram ile birlikte başlayan hafta içerisinde izinlerini değerlendirmek isteyen çalışanlar veya emekliler umre turlarına katılmayı tercih edebilir. Turlar bir haftalık süre içerisinde gerçekleştirilen ibadetler olurken, birçok kişi bu kutsal ibadeti gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor. Erken rezervasyon yapılması sayesinde firmamız Ramazan ve Bayram dönemlerindeki umre turları 7 günlük programlarında daha avantajlı fiyatlar ile hizmet verebiliyor. Ayrıca her misafirimiz, vize ve uçuş işlemleri için özel bir hizmet almaktadır.