Bursa Umre Hac Turları

                 Bursa Umre Hac Turları                  

                                                                                       BURSA UMRE HAC TURLARI

( Lüks Umre Tur Fiyatları,Hac Turları )

    Bursa Umre Hac Turları, her hafta Çarşamba, Cumartesi ve Perşembe, Lüks Umre, 5 yıldızlı umre, 4 Yıldızlı umre, 3 yıldızlı umre 3 - 4 - 5 - 8 - 10 - 14 - 20 günlük turlarımızla, direkt Bursa Yenişehir havaalanın'dan, İstabul havaalanın'dan ve Sabiha gökçen ve Bursa havaalanın'dan gidiş ve dönüşlü olarak kurumsal güleryüzlü memnuniyetli paket umre tur hizmeti vermekteyiz. Lüks Butik, Delüks, Sömestre, Ramazan Umre turları ve lüks Hac turları hizmeti vermekteyiz.

BURSA İLÇELERİNDEN  RAMAZAN UMRE SÖMESTRE UMRE TURLARI LÜKS HAC UMRE TUR FİYATLARI

  Bursa Umre Hac Turları, Büyükorhan Umre, Gemlik Umre, Gürsu Umre, Harmancık Umre, İnegöl Umre, İznik, Karacabey Umre, Keles Umre, Kestel Umre, Mudanya Umre, Mustafakemalpaşa Umre, Nilüfer Umre, Orhaneli Umre, Orhangazi Umre, Osmangazi Umre, Yenişehir Umre, Yıldırım ilçelerinden paket Umre Online Umre Turları düzenlemekteyiz.

Türkiye’nin Her yerinden

Tel: 0850 420 00 99 (9:00-19:30) - 0531 221 91 91 - WhatsApp - Bip  (7/24)

Bursa Online Umre Tur Fiyatları

Umre TurlarıButik Umre Ramazan UmreHac TuruKudüs Turları   Yaz umre

  
UMRE VE HAC TUR ÖDEMELERİNE; LİSTE FİYATI ÜZERİNDEN VADE FARKSIZ 3 TAKSİT  ÖDEME İMKANI

   Eda Turizm, misafirlerimize müşteri memnuniyetli; Bursa Umre, Butik Umre, Bahar Umre, Delüks Umre, Sömestre Umre, Mevlid kandili Umre, Üç Aylarda Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Kadir gecesi Umre Lüks Turları düzenlemekteyiz.

Bursa Umre Turları Ne Zaman Yapılır?

  Firmamız, Türkiye genelinde 81 vilayette kapsamlı bir şekilde hizmet sunarken Bursa ilinde ikamet eden vatandaşlarımız içinde umre turları düzenlemektedir. Gerçekleştirdiğimiz umre turlarında Bursa umre hizmetlerimiz için haftanın her Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gidiş-dönüş şeklinde umre paketi sunmaktayız. Talep eden müşterilerimiz umre turlarında lüks umre, 3, 4, 5 yıldızlı umre veya değişen günler bazında umre seyahatleri gerçekleştirebilir. Umre turları yılın farklı zamanlarında bahar, yaz ve Ramazan gibi dönemlerde yapılabilen ve firmamızın özel imkanları ile sunulan bir hizmettir. Gerek ulaşım noktasında gerekse seyahatlerinizde güzel yüzlü bir hizmet sunulması noktasında kalite ile yaklaşım sergileyen firmamız uzun yıllardan bu yana binlerce kişinin Bursa ilinden hareketle umre ziyareti gerçekleştirmesini sağlamıştır.

 İl ve İlçelerden Bursa Umre Ziyaretleri,  

 Bursa il merkezinde veya ilçelerinde yaşayan kişiler için umre ziyaretleri gerçekleştirilmesi noktasında firmamız tarafından herhangi bir değişiklik görülmeden hizmet sunulmaktadır. Firmamız Bursa'nın ilçeleri arasında yer alan Gemlik, İznik, Kestel, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Yenişehir, Yıldırım ve İnegöl gibi birçok ilçeden ve diğer ilçelerden online bir şekilde Bursa umre başvuruları almaktadır. İstenildiği adres üzerinden sağlanan servis imkanlarıyla müşterilerimiz havaalanına ulaştırılarak daha önceden yapılan hazırlıkların tamamlanmasıyla umre ziyaretlerine ulaştırılmaktadır. Umre ziyaretleri için kutsal topraklara ulaşan müşterilerimiz gereken şartlar sağlanmış bir şekilde ibadetlerini yerine getirirken firmamız aynı süreçte nitelikli hizmetlerini sürdürmek için konaklama ve yemek hizmetlerini de üstlenmektedir. Müşterilerimiz umre turları için ödeme noktasında kredi kartı ile taksitli bir şekilde de ödeme yapabilmektedir.

Bursa Umre Turlarında Lüks Hizmetler

  Maddi anlamda yüksek imkanlara sahip olan müşterilerimiz için talep ettikleri durumda Bursa umre turları lüks bir kapsamda gerçekleştirilmektedir. Lüks program veya butik Umre programla yapılan umre turlarımızda konaklama işlemleri 5 Yıldızlı otellerde gerçekleştirilirken konaklamış olduğunuz tesis Kabe-i Muazzama çevresinde çok yakın bir noktada bulunmakla birlikte konaklama tesisinde sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinde geniş bir seçenek de sunulmaktadır. Günlük olarak gerçekleştirdiğiniz ibadetler ve boş zamanlarınızda geçireceğiniz vakitler için özel araçlarla ulaşım sağlanması ve Türkiye'den kutsal topraklara lüks bir şekilde uçak yolculuğu sağlanması hizmetler dahilindedir. Lüks umre turları kapsamında firmamız tarafından tüm ziyaret için ihtiyaç duyacağınız ibadet amaçlı ürünlerde de kaliteli bir seçim gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından kutsal topraklarda gereken noktalarda destek sağlanarak rehberlik ve özel imkanlarda sunulmaktadır. Şirket Acentamız Kültür ve Turizm Bakanlığının yetkilendirdği A grubu seyahat acentası olup, Uluslararası taşımacılık kurun IATA üyesi, Türkiye seyahat Acentaları biriği TÜRSAB, Türkiye Hac Umre derneği HÜRSAD, Müstakil işadamları derneği MÜSİAD üyesidir.