Ankara

       Ä°lgili resim                                         ANKARA LÜKS UMRE - HAC TURLARI

                                                                                             ( Lüks Umre Tur Fiyatları ve Hac Turları )

  Ankara Umre Hac Turları, her hafta Salı, Cumartesi ve Perşembe, Lüks umre,5 Yıldızlı Delüks, 5 yıldızlı umre, 4 Yıldızlı umre, 3 yıldızlı umre 3 - 4 - 5 - 8 - 10 - 14 - 20 günlük turlarımızla, Esenboğa havaalanın'dan gidiş ve dönüşlü olarak kurumsal güleryüzlü memnuniyetli paket umre tur hizmeti vermekteyiz. Lüks Butik, Bahar, Yaz, Ramazan Umre turları ve lüks Hac turları hizmeti vermekteyiz.

ANKARA İLÇELERİNDEN RAMAZAN UMRE - BAHAR UMRE TURLARI VE  FİYATLARI

  Ankara Umre Hac Turları,  Akyurt Umre, Altındag, Ayaş, Bala Umre, Beypazarı, Çankaya Umre, Çamlıdere Umre, Çubuk, Elmadag Umre, Etimesgut Umre, Evren Umre, Gölbaşı Umre, Güdül, Haymana Umre, Kaleçik, Kazan, Keçiören Umre, Kızılcahamam Umre, Mamak Umre, Nallıhan Umre, Polatlı Umre, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar Umre, Yenimahelle İlçelerinden Direkt Paket Umre Turları düzenmekteyiz.

Türkiye’nin Her yerinden

Tel: 0850 420 00 99 (9:00-19:30)  -  0531 221 91 91 -  WhatsApp - Bip (7/24)

  

UMRE VE HAC TUR ÖDEMELERİNE; LİSTE FİYATI ÜZERİNDEN VADE FARKSIZ 5 TAKSİT ÖDEME İMKANI

  Eda Turizm misafirlerimize müşteri memnuniyetli, Ankara Umre, Butik Umre, Bahar Umre, Yaz Umre, Sömestre Umre, Mevlid kandili Umre, Regaib Kandili Umre, Berat Kandili Umre, Kadir gecesi Umre Lüks Turları düzenlemekteyiz.

Umre, Hac mevsimi haricinde Kabe’yi ziyaret etmeye Umre denmektedir. Umrenin kelime anlamı zaten ziyarettir. Terim olarak ise, hacda olduğu gibi bir zamana bağlı olmadan ihrama girerek, Kabe’yi tavaf, say etmek ve son olarak tıraş olmaktır. Umre’nin hükümleri ve tarifi; Umre belirli bir vakte sahip olmadan arefe ve kurban bayram günlerinin dışında istenildiği zamanlarda ihrama girerek, say ve tavaf yaparak tahlik (saçı kazımak) ve taksir (saçı kısaltmak) dan ibarettir. Ankara Umre turları sayesinde, bu maneviyatı yüksek olan yeri uygun fiyatlar dahilinde sizlere gezme görme ve ibadet etme şansı sunmaktayız. Umrenin farzları bulunmaktadır. Bunlar;

  • İhram (şarttır)
  • Tavaf (rükündür)

 Birde Umre’nin vacibleri bulunmaktadır (Diğer mesheplerde umrenin rükünleri olarak da geçer); Saçı kazımak ve kısaltmaktır.(Malikilere ve Hanefilere göre vacip, Şafii ve Hanbelilere göre ise rükündür9. Maliki ve Hanefi mezhebinde, ömründe bir kere Umre yapmak müekked sünnet; Hanbeli Şafii mezhebinde ise umre yapmak farz sayılmaktadır. Bizlerde Umre turlarımız ile sizlerin bu ibadetlerinizi yapmayı daha da kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

                                                             Yüksek İlmi Değerlere Sahip Rehberlerimiz Ankara Umre Turlarımızda

                                                                  Ankara Umre

   Ankara Umre turları, her hafta Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Lüks Umre, 3 yıldızlı umre, 4 yıldızlı umre, 5 yıldızlı umre 3-4-5-8-10 ve 14 günlük turlarımızla, Esenboğa Havaalanından gidiş ve dönüşlü olarak gerçekleştirilmektedir. Kurumumuzun müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı tüm tur seçeneklerimizle sizleri güler yüzlü çalışanlarımız beklemektedir. Bütçenize ve uygun olduğunuz günlere göre dilediğiniz Umre paketlerinden seçim yapabilir, profesyonel hizmet kalitesinin keyfini sürebilirsiniz. Bahar, Lüks Butik, Ramazan Umre, Yaz ve Lüks Haz turları hizmetlerimizi inceleyebilir, sormak istediğiniz soruları iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Bizlere Yakışır Seviyede Ankara Umre Turları

  İnanç odaklı bir firma olarak, Allah’ın ve Rasulullah Efendimiz’in misafirlerine hizmet etme düşüncesiyle, Sünnet-i Seniyye’ye uygun hizmet anlayışı, tecrübeli, yetenekli ve yüksek ilmi değerlerle donatılmış ehil rehberlerimiz eşliğinde, modern dünyanın imkanlarını sizlere profesyonel olarak sunarak, bütün Dünya Müslümanlarına usulüne yakışır Umre yapma imkanı sunmaktan büyük mutluluk ve iftihar duyuyoruz. Ankara’da ve tüm İllerde yaşayan tüm mümin kardeşlerimizi Ankara Umre turlarından faydalandırmak için, on binlerce gönül dostu ve geniş hizmet ağımız ile firmamıza bekliyoruz. A grubu seyahat acente belgesine sahip olan firmamız yurt dışında ve yurt içinde bütün dünya illerine bilet satma ve tur organizasyonu yapabilme yetkisine sahiptir. Sizlerde profesyonel hizmet kalitemizi yakından tanımak istiyorsanız, iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, ibadetinizi en iyi olanaklar dahilinde yapmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.   Şirket Acentamız Kültür ve Turizm Bakanlığının yetkilendirdği A grubu seyahat acentası olup, Uluslararası taşımacılık kurun IATA üyesi, Türkiye seyahat Acentaları biriği TÜRSAB, Türkiye Hac Umre derneği HÜRSAD, Müstakil işadamları derneği MÜSİAD üyesidir.