7 Günlük Umre Fiyatları

05 Aralık, 17:12

  İslam aleminin en önemli vecibelerinden bir tanesi olan umre ziyaretleri, kutsal toprakları belirli bir zaman arz etmeksizin ziyaret edebileceğiniz bir organizasyondur. Umre kelime anlamı olarak ziyaret etmek yahut uzun ömür sahibi olmak anlamında kullanılmaktadır. Belirli bir zamandan bağımsız olmak sureti ile ihrama girip, Kabe etrafında tavaf etmek ve bunun yanı sıra Safa ile Merve arasında sa'y yapılan ibadettir. Sonrasında ise ihramdan çıkılması gerekmektedir. Hac ibadetinden farklı olarak bir zaman ile sınırlı kalmaması Hac'dan ayıran özellikler arasındadır. Öte yandan Arafat ve Müzdelife, kurban kesme ve şeytan taşlama gibi görevlerden sorumlu olmadığınız bu ibadet, daha çok keşif ve ziyaret amaçlıdır. Diyanet İşleri tarafından denetlenen turlara katılım gönül rızası ile makul fiyatlar ile olmalıdır. Piyasa değerlerini yukarı çıkarmayacak, zarar ettirmeden memnun edici fiyatların konulması 7 günlük umre fiyatları konusunda tereddütleri asgariye çekmektedir.

Güncel 7 Günlük Umre Fiyatları

7 günlük umre fiyatları özel tur şirketleri tarafından konaklama dahil olmak üzere sunulan hizmetler ile yakından ilişkilidir. Kalınacak otel ve diğer hizmetlerin lüks olması bu fiyatı artırıcı yönde etki sağlayabilmektedir. Ancak öğrencilere, mamullere ve daha birçok kitleye de özel indirimler de yapılabilmektedir. Umre fiyatlarının nispeten daha yüksek olduğu zaman dilimi ise Ramazan ayı ve bayram dönemleridir. Dini bayramlarda düzenlenen turlara olan talep normale göre çok daha fazladır. Öte yandan kutsal Ramazan ayında Umre'ye yapılan ziyaretlerde de ciddi oranda artış göstermektedir. Hal böyle olunca tur sayısında da artışa gidilmektedir. Firmamız Umre ziyaretlerinizden memnun ayrılmanız için güven ve konfor temin etmektedir.

7 Günlük Umre Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

7 günlük Umre fiyatları özel ödeme kolaylıkları ve kredi kartı ödeme seçenekleri ile her türlü ödeme alternatifini sunmaktadır. Kutsal manevi atmosferin tadını çıkarmak ve yoğunluğunuz arasında dinlence sağlayacak Umre ziyaretleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.