14 Günlük Umre Fiyatları

05 Aralık, 17:12

Müslümanlar için en önemli görevlerden birisi kutsal topraklara yapılan ziyaretlerdir. Zilhicce ayında yapılmakta olan ziyaretlere Hac denmekte ve ülkemiz kontenjan sınırı bulunduğundan dolayı bütün vatandaşlarını hacca gönderememektedir. Bundan dolayı pek çok kişi hac vazifesini yapana kadar en azından umre ziyaretleri ile kutsal toprakları görmek istemektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ve farklı umre paketleri ile herkesin Mekke ve Medine'yi kapsayan toprakları ziyaret etmesine olanak tanımaktadır. Belirli periyotlarda yapılan ziyaretler içerisinde özellikle 14 günlük umre fiyatları ile de dikkat çekmektedir. 2 haftalık sürecek olan umre ziyareti dolu dolu ve oldukça manevi bir atmosferde geçmektedir.

14 Günlük Umre Fiyatları ve Umre İçeriği

  Bütün umrelerde sizlere kaliteli rehberlerimiz eşlik etmektedir. Umre paketlerini dönemsel olarak belirleyebilmek ile beraber aynı zamanda mevsimsel olarak da umreler organize edebilmekteyiz. Öğretmen ve öğrenciler için karne tatilini kapsayan umre programları olduğu gibi belirli aylara özel olarak tasarlanmış olan umre paketlerimiz de bulunmaktadır. Umrelerin tamamında gidiş geliş seyahatiniz, havaalanında indikten sonra otele kadar sürecek olan transfer hizmetiniz ve barınacak olduğunuz otel alanı ile ilgili bütün detaylar ayrıntılı bir şekilde düşünülmektedir. Bu şekilde belirlenmiş olan 14 günlük umre fiyatları gerçekten makul seviyelerde yer almaktadır.

En Kaliteli 14 Günlük Umre Fiyatları

  Her bütçeye hitap eden farklı bir umre paketi kurumumuz tarafından oluşturulmaktadır. Kalabalık gruplar halinde gidilmek istendiğinde paket içeriği oldukça dolu olan umrelerimiz de yer almaktadır. Ayrıca son derece ekonomik olan 14 günlük umre fiyatları sebebiyle genellikle müşterilerimizin çoğu 2 haftalık olan periyotlardaki umre ziyaretlerini tercih etmektedir. Böylece Mekke ve Medine'yi kapsayan manevi iklimlerin güzel bir şekilde hissedilebildiği ziyaretler için firmamızın sunmuş olduğu paketler tercih edilebilmektedir